שירותי הסעדה

אירועים

סיימתם גיוס מוצלח לסטארטאפ? היחידה הוכרה כמצטיינת על ידי המטכ"ל? חוגגים עשור לחברה ורוצים לעשות אירוע מרשים? מסיבת קוקטייל למשקיעים פוטנציאליים? כינוס של בעלי המניות? לא משנה על איזה אירוע מדובר, מאירועי בוטיק אקסקלוסיביים ועד אירועי ענק באתרים בטבע, למחלקת האירועים של טיב וטעים יש פתרון בשבילכם.

צוות המחלקה ילווה אתכם מהשלב הראשוני של גיבוש קונספט מקורי וייחודי ועד לתפעול מוקפד ומיומן באירוע עצמו. ניסיוננו בסוגי אירועים שונים, הן בצה"ל והן במגזר האזרחי והפרטי, בשילוב עם רמת השירות הבלתי מתפשרת של מלונות דן, הופכים אותנו לבחירה הנכונה לכל אירוע.

טיב וטעים מעניקה לאירוע שלך טעם מיוחד, אווירה בעיצוב מקורי, הגשה ושירות מקצועיים, מנות מדויקות ומארג של טעמים, מרקמים, צבעים וריחות המניב תוצאה מושלמת ואירוע שלא יישכח.

חנות אוכל מוכן

חנות אוכל מוכן

כאמור, "טיב וטעים" החלה את דרכה כחנות אוכל קטנה וביתית בטירת הכרמל, ששמה יצא בקרב מביני העניין. עם הזמן, החלה החברה לספק שירותי הסעדה ואירועים לגופים שונים שאהבו את האוכל בחנות. גם כיום, כשהיא חלק מקבוצת ההסעדה של רשת מלונות דן, החברה מפעילה את החנות על קהל לקוחותיה הקבוע והנאמן, שאוהב שבאוכל המוכן שלו מרגישים בכל מנה "את המגע האישי".

הסעדה לחברות

אוכלים בריא בעידית

בטיב וטעים חרטנו על דגלנו את המחויבות לאוכל בריא וטרי, אוכל שהוא בית חם שאנשים אוהבים לחזור אליו. המנות שלנו תמיד נדיבות, עשירות ומגוונות. אנו משתמשים בשיטות בישול מתקדמות מופחתות שומן, צלייה בתנורים, אידוי, גריל והקפצה מהירה תוך שמירה על הערכים התזונתיים של המזון.

אנו מאמינים בקשר ישיר והדוק בין תזונה נכונה ובריאה לתפוקות העובדים. אספקת מזון בריא וטעים יוצרת עובדים בריאים, מרוצים, נמרצים ויעילים.