אודות טיב וטעים

טיב וטעים, קבוצת ההסעדה מרשת מלונות דן, היא מהמובילות בארץ בענף ההסעדה לחברות וארגונים.

"טיב וטעים", חברת הסעדת בוטיק המיועדת ללקוחות פרמיום עם דרישות קולינריות גבוהות, היא חלק מ"עידית", קבוצת ההסעדה מרשת מלונות דן, שהיא מהמובילות בארץ בענף ההסעדה לחברות וארגונים.

החברה החלה את דרכה כחנות גורמה למביני עניין ובעלי טעם, והחלה לספק שירותי הסעדת איכות וארוחות ללקוחות כמו צהרונים, מוסדות השכלה ובתי ספר, מפעלים, קיבוצים ודיור מוגן יוקרתי. כמו כן סיפקה החברה ארוחת לאירועים שונים. הפעילות התרחבה ובשנת 1996 הקימה החברה מטבח מרכזי ומשוכלל, שאפשר לבשל את תפריט הפרמיום המגוון שלה, המכסה את כל הפעילות בתחום המזון הביתי המוכן והסעדת בוטיק.

בשנת 2013 נרכשה השליטה בחברה ע"י חברת "עידית" מקבוצת מלונות דן.

אנו ב"טיב וטעים" חרטנו על דגלנו את סיפוק צורכי הלקוחות: במגוון מתחדש, באיכות מעולה ובהתאמה אישית לכל לקוח. המטבח המרכזי פועל על פי תו תקן ISO 9001-2015 ומערך בטיחות מזון HACCP, המבטיחים שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה והבטיחות. המומחיות והמקצועיות של הצוות מאפשרים להכין בסגנון בישול ביתי ומזמין, ויישום כל קו וסגנון קולינרי שיתבקש על ידי הלקוח. הקבוצה מספקת את כל שירותי ההסעדה הנדרשים מכל קשת הלקוחות בענף: חברות הי-טק ותקשורת, מפעלי תעשיה, מוסדות חינוך ומוסדות לגיל השלישי.

 

מה מייחד את "טיב וטעים"?

  • התמחות בקצה העליון של איכות וייחוד המזון המוגש – הסעדת בוטיק עם כל הטעמים הנלווים.
  • העובדים שלנו, המשאב האנושי. לעבוד בקבוצת מלונות דן זו לא רק זכות, זו גם מחויבות לתהליכי הכשרה וסטנדרטים מקצועיים המובילים את הענף.
  • לקוח מועדף אצל ספקים - מערכת הרכש המשותפת נהנית מיתרון הגודל ברכש מוצרים איכותיים מהחברות המובילות במשק.
  • ניסיון ביצירת חווית הסעדה חיובית וטעימה לכל הסקטורים, תוך התאמה ויצירת נגיעה אישית.

 

אנו חותרים בעוז לעבר הקידמה ע"י שיפור מתמיד בתהליכי העבודה, ברכש מתוחכם של חומרי גלם, בהשקעות בציוד חדיש וייחודי ופיתוח וחדשנות בלתי פוסקים למוצרים ומנות חדשות לשביעות רצון לקוחותינו.